Komenda Miejska Policji w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Radom Wschód prowadzi czynności związane z kradzieżą torby z pieniędzmi, która miała miejsce w dniu 28 kwietnia 2022 r. przy ul. Piłsudskiego, w Radomiu.

Prosimy o kontakt wszystkie osoby posiadające informację na temat tego zdarzenia. W szczególności osoby, które mogły być świadkami, bądź posiadają nagrania z kamer samochodowych, które mogły zarejestrować przebieg tego zdarzenia.

Ponadto prosimy o nagrania z kamer samochodowych z dnia 28.04.2022, osób, które poruszały się ulicami: Struga, Plac Jagielloński, Witolda, Stańczyka, Lekarską, Tochtermana, Traugutta, Piłsudskiego w godzinach 8:00-11:00 oraz Piłsudskiego, Sienkiewicza, 25 Czerwca, Żeromskiego w kierunku ulicy Lubelskiej, w godzinach 10:00-12:00, na których zarejestrowały pojazd marki ford mondeo w wersji kombi w kolorze szarym.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców lub posiadają informacje dotyczące tego przestępstwa, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, osobiście lub telefonicznie, tel. 47 701 50 10.