Nie ustąpił pierwszeństwa na Malczewskiego. Dwie osoby w szpitalu

1 min czytania
Nie ustąpił pierwszeństwa na Malczewskiego. Dwie osoby w szpitalu

Przed godziną 21 na ulicy Malczewskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu ratownicy przewieźli do szpitala dwoje pasażerów, a policja rozpoczęła czynności wyjaśniające.

Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu otrzymał zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulicy Malczewskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-latek kierujący samochodem marki VW nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej oraz nakazanego kierunku ruchu na pasie ruchu.

Policja ustaliła, że kierowca VW najprawdopodobniej w ostatniej chwili zmienił kierunek jazdy i nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnego kierunku 19-letniemu kierowcy pojazdu marki KIA. W wyniku zderzenia dwoje pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Komenda Miejska Policji w Radomiu prowadzi postępowanie i wyjaśnia wszystkie okoliczności wypadku. Policja apeluje o zachowanie ostrożności i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

na podstawie: Policja Radom.

Autor: krystian