Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

We wtorek rano doszło do 3 wypadków drogowych. Apelujemy do kierujących o ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 6 w Jedlni Letnisko. Kierujący vw  potrącił jadącą w tym samym kierunku rowerzystkę. 57-latka została przewieziona do szpitala. Kilka minut później doszło do zderzenia pojazdów na ulicy Starokrakowskiej w Radomiu. Kierujący pojazdem renault skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, po czym uderzył jeszcze w pojazd marki nissan. Do szpitala na badania trafiła kierująca i pasażer z opla.

Natomiast około godz. 7 w Wielogórze zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z vw passatem. Kierowca vw został przewieziony do szpitala.

Apelujemy do kierowców o ostrożność. Pamiętajmy że, padający deszcz powoduje, że droga hamowania auta znacząco się wydłuża. Powinniśmy zmniejszyć prędkość i dostosować naszą jazdę do aktualnych warunków na drodze.

Justyna Leszczyńska