Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

  • Najlepsi Sportowcy

Tegoroczna Powiatowa Gala Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego została odwołana ze względu na panującą pandemię koronawirusa, dlatego też starosta Waldemar Trelka zdecydował, że wręczy nagrody i pogratuluje sportowcom w każdej z gmin powiatu podczas kameralnych uroczystości. Tak więc w ostatnich dniach odbyły się uroczyste spotkana w gminach Kowala, Skaryszew, Jastrzębia, Jedlińsk i Wierzbica. Nagrody odebrali sportowcy i trenerzy biorący udział w Konkursie Starosty Radomskiego na Najlepszego Sportowca za rok 2019 r.

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych sportowców

Nominowani do Konkursu Starosty Radomskiego na Najlepszego Sportowca za rok 2019 z gminy Wierzbica

I KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2004 roku i młodsi

Piotr Drab - zapasy

Filip Bańcerowski - zapasy

Filip Drab - zapasy

Jakub Lisek - zapasy

Karol Nowak - zapasy

II KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

Cezary Nowak - zapasy - II MIEJSCE

Konrad Makowski - zapasy

Kurys Krystian - zapasy

Filip Fituch - zapasy

Rafał Stachowicz - zapasy

III KATEGORIA - trener, wychowawca roku

Marcin Stąpor

  • Więczenie nagród sportowcom w Wierzbicy
  • Więczenie nagród sportowcom w Wierzbicy
  • Więczenie nagród sportowcom w Wierzbicy
  • Więczenie nagród sportowcom w Wierzbicy
  • Więczenie nagród sportowcom w Wierzbicy
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia

Nominowani do Konkursu Starosty Radomskiego na Najlepszego Sportowca za rok 2019 z gminy Kowala

I KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2004 roku i młodsi

Klaudia Stanisławek - gimnastyka sportowa

Marta Adamczyk - tenis stołowy

Brajan Leśniewski - judo

Krzysztof Walas - piłka nożna

Michał Wyrwich - piłka nożna

II KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

Julia Górka - gimnastyka sportowa – III MIEJSCE

Weronika Nogaj - judo

Alicja Domagała - judo

Dawid Woźniak - judo

Wiktor Wdowski - piłka nożna

  • Najlepsi Sportowcy z gminy Kowala
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Kowala
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Kowala
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Kowala
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Kowala
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Kowala

Nominowani do Konkursu Starosty Radomskiego na Najlepszego Sportowca za rok 2019 z gminy Jastrzębia

I KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2004 roku i młodsi

Filip Wojciechowski - tenis stołowy, piłka nożna

Adam Żabicki - tenis stołowy, piłka nożna

Weronika Woźniak - tenis stołowy, piłka siatkowa, koszykowa

Julia Tomaszewska - tenis stołowy, piłka nożna

Jan Kilianek - piłka nożna

II KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

Robert Wojciechowski - piłka nożna

Michał Dróżdż - piłka siatkowa

Tomasz Bielik - piłka siatkowa

Przemysław Majewski - piłka nożna

Łukasz Kilianek - piłka nożna

III KATEGORIA - trener, wychowawca roku

Paweł Słomka

  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia
  • Najlepsi Sportowcy z gminy Jastrzębia

Nominowani do Konkursu Starosty Radomskiego na Najlepszego Sportowca za rok 2019 z gminy Skaryszew

I KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2004 roku i młodsi

Zuzanna Chołuj - karate – II MIEJSCE

Mateusz Stompor - karate

Dawid Lis - piłka nożna

Kacper Sowa - piłka nożna

Dawid Dziocha - piłka nożna

II KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

Piotr Lisek - piłka nożna

Karol Kozuj - piłka nożna

Szymański Szymon - piłka nożna

Ciszek Mikołaj - piłka nożna

III KATEGORIA - trener, wychowawca roku

Artur Rutkowski

  • Nominowani do Konkursu na Najlepszego Sportowca z gminy...
  • Nominowani do Konkursu na Najlepszego Sportowca z gminy...
  • Nominowani do Konkursu na Najlepszego Sportowca z gminy...
  • Nominowani do Konkursu na Najlepszego Sportowca z gminy...
  • Nominowani do Konkursu na Najlepszego Sportowca z gminy...
  • Nominowani do Konkursu na Najlepszego Sportowca z gminy...

Nominowani do Konkursu Starosty Radomskiego na Najlepszego Sportowca za rok 2019 z gminy Jedlińsk

I KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2004 roku i młodsi

Julia Stańczyk - lekkoatletyka

Wiktoria Serafin - tenis stołowy, biegi przełajowe

Amelia Kowalczyk - lekkoatletyka

Hanna Potera - lekkoatletyka

Pola Olszewska - biegi przełajowe

II KATEGORIA - sportowcy urodzeni w 2003 roku i starsi

Mateusz Kołodziejczyk - lekkoatletyka, piłka nożna

Aleksandra Berlińska - tenis stołowy, lekkoatletyka

Kinga Ziółek - lekkoatletyka

Julia Ciecieląg - lekkoatletyka

Maciej Makulski - lekkoatletyka, piłka nożna

III KATEGORIA - trener, wychowawca roku

Alina Cielniak

IV KATEGORIA – szkoła z największą liczbą punktów

w rozgrywkach Szkolnego Zwiąku Sportowego – powiat Radomski w sezonie 2018/2019

Rocznik 2006-2007

1. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jedlińsku – I MIEJSCE

Rocznik 2003-2005

1. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jedlińsku – I MIEJSCE

2. Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli – II MIEJSCE