Drzwi pociągu przytrzasnęły nastolatkowi rękę - śledztwo policji w Radomiu

Na peronie w Bierwieckiej Woli 17-latek został przytrzaśnięty drzwiami pociągu i wpadł między peron a ruszający skład - poszkodowany trafił do szpitala, a policja zabezpieczyła nagrania z miejsca zdarzenia. Działania wyjaśniające prowadzi specjalny wydział radomskiej komendy.
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu w sobotę (14.02) przed godz. 12 otrzymał zgłoszenie o wypadku na peronie kolejowym w Bierwieckiej Woli (gm. Jedlińsk). Na miejscu interweniowały służby.
Wstępne ustalenia śledczych wskazują, że 17-latek pomagał wysiąść z pociągu innej osobie. Gdy próbował ponownie wejść do składu, drzwi miały przytrzasnąć mu rękę i w konsekwencji chłopak wpadł między peron a pociąg, który ruszył. Poszkodowany z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Sprawę prowadzą funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Zabezpieczono część monitoringu z miejsca zdarzenia - na nagraniu widać, że 17-latek pomagał kobiecie wynieść wózek z dzieckiem.
Policjanci kontynuują czynności procesowe. Będą przesłuchiwani świadkowie oraz analizowane kolejne materiały dowodowe, by ustalić wszystkie okoliczności wypadku.
na podstawie: Policja Radom.
Ostatnie Artykuły

Akcent znowu na podium - młodzi plastycy zdobyli ogólnopolskie nagrody

Podbiegł do auta, zabrał gotówkę i wpadł po krótkim pościgu w Radomiu
![[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – MTS Lider Radom 35:32 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa C) – derby dla gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/enea-orleta-zwolen-mts-lider-radom-28042026-3532.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – MTS Lider Radom 35:32 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa C) – derby dla gospodarzy

Bieg Konstytucji zamknie centrum Radomia i zmieni trasę autobusu linii 19

Hulajnoga na komunię nie dla każdego - policja wskazuje granicę wieku

Nowy plan dla Radomia. Zmieni zasady zabudowy i porządkuje przestrzeń

Pajęczarki wróciły z Gdańska z medalowym uderzeniem i pucharem

Zatrzymali go za prędkość - w bazie wyszedł sądowy zakaz

Pijani kierowcy w Radomiu wpadli w weekend - jeden zatrzymany przez świadków

Radomski MDK szykuje dzieciom wakacje w ruchu - startują zapisy na półkolonię

W Radomiu dwoje kierowców straciło prawa jazdy po szalonej jeździe

Szesnaście książek na krótkiej liście. Radom czeka na finał Gombrowicza

Trzy wypadki, 22 kolizje i trzy osoby w szpitalu po weekendzie

