Czy u bukmachera można wygrać fortunę?

Wielu miłośnikom zakładów wzajemnych przyświeca podstawowy cel, którym jest zgarnięcie dodatkowych pieniędzy. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ u legalnych operatorów zakładów wzajemnych wygrane padają naprawdę często. Czy jednak u bukmachera można liczyć na rozbicie banku i przytulenie prawdziwej fortuny?

Powodów, dla których gracze decydują się na rozpoczęcie swojej przygody z betowaniem wydarzeń sportowych jest naprawdę wiele. Dla jednych jest to czysta rozrywka, dla innych forma sprawdzenia swojej wiedzy i intuicji, a dla jeszcze innych sposób na podniesienie poziomu adrenaliny. Nie zmienia to jednak faktu, że zdecydowana większość początkujących typerów myśli tylko zakładach jako o sposobie na to, by podreperować stan swojego konta. Oczywiście nie jest to pozbawione sensu, ponieważ praktycznie każdego dnia słyszy się o graczach, którzy wygrali u bukmachera konkretne pieniądze. Wyobraźnię graczy dodatkowo rozpala fakt, że raz na jakiś czas w zakładach padają naprawdę imponujące wygrane. A zatem, jakie kwoty można wygrać na zakładach?

U bukmachera można wygrać wielkie pieniądze!

Historia zna wiele przypadków, gdy gra u bukmachera okazywała się więcej niż opłacalna. Naturalnie w zdecydowanej większości poprawne betowanie kończy się powiększeniem bankrollu o kilkaset lub kilka tysięcy złotych. Zdarzają się jednak sytuacje, że trafiony kupon przynosi nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych zysku!

Zobacz największe WYGRANE U BUKMACHERÓW www.legalsport.pl/vademecum/wygrane/

Okazjonalnie padają także wygrane, które wręcz zwalają z nóg. Tak było chociażby w przypadku jednego z typerów korzystającego z usług Fortuny, który w 2019 roku puścił aż dziewięć kuponów (na piłkę nożną) i finalnie zgarnął prawie 4 miliony złotych. Wówczas na jego konto wpłynęło dokładnie 3 960 525,49 zł. Wrażenie robi nie tylko sama kwota, ale również to, że łącznie na wszystkie wspomniane kupony typujący przeznaczył  zaledwie 1050 zł.

Rozbiciem banku zakończyła się także przygoda jednego z graczy STS - jego konto bankowe powiększyło się aż o 1 254 300,14 zł. Obstawiający końcówką lutego 2019 roku zawarł w sumie 14 zakładów akumulowanych na łączoną kwotę 76 zł. Co ważne, ani jeden ze wspomnianych kuponów bukmacherskich nie został postawiony za więcej niż 10 zł. Ciekawostką jest fakt, że gracz nie kombinował zbyt wiele i cały swój kupon poświęcił piłce nożnej.

Powodów do narzekania nie miał również inny gracz Fortuny, który początkiem kwietnia 2018 roku zgarnął dokładnie 529 412,40 zł. Co istotne, na swój kupon, na którym znalazło się zaledwie sześć selekcji tenisowych na żywo, postawił tylko 20 zł.

Jak u bukmachera wygrać wielkie pieniądze?

Wiecie już, że u legalnych operatorów zakładów wzajemnych naprawdę da się wygrać potężne pieniądze. Pewnie wielu z Was zastanawia się, jak dokładnie się to robi. Oczywiście na to nie ma jednej i konkretnej odpowiedzi. Przede wszystkim do zgarnięcia fortuny potrzebne jest szczęście. Nie oznacza to jednak, że tylko traf losu przynieść Wam może spektakularne korzyści. Zakłady bukmacherskie mają bowiem to do siebie, że w ich obstawianiu wyjątkowo pomocna okazać może się wiedza. Tym samym największe wygrane padają łupem betujących, którzy nie grają na chybił trafił. Najczęściej są to typerzy, którzy znają się na konkretnym sporcie i na analizę statystyk przeznaczają sporo czasu. Wielu z nich w swojej grze sięga także po systemy bukmacherskie, które jak wiadomo pomagają w typowaniu.

Jeśli zatem i Wam marzy się wygrana rodem z bajki, to wiecie, na co zwracać uwagę, by podnieść swoje szanse na spektakularne pieniądze. Nie zapominajcie jednak o tym, że równie pomocne w wygrywaniu sporych pieniędzy okazać się mogą na przykład konkretne promocje bukmacherskie. Warto więc grać u tych podmiotów, które są znane nie tylko z wysokich kursów, ale również rozbudowanych systemów premiowych - na rynku nie brakuje akcji pozwalających na powiększenie zysków, i to nawet o 100%!

Zakłady bukmacherskie związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych firm z licencją Ministerstwa Finansów. Każdy bukmacher wymieniony w tekście jest legalnym operatorem, posiadającymi zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizację zakładów bukmacherskich w Polsce.

Artykuł sponsorowany LegalSport