Powiatowy Integracyjny Dzień Dziecka w Chwałowicach już 29 maja
Już 29 maja mieszkańcy naszego regionu będą mieli okazję wziąć udział w Powiatowym Integracyjnym Dniu Dziecka w Chwałowicach koło Iłży. Wydarzenie pełne atrakcji dla najmłodszych odbędzie się na terenie Zespołu Szkół i Placówek. Nie przegapcie tego wyjątkowego dnia!
  1. Występy zespołów muzycznych: Playboys, Miły Pan, Pudzian Band
  2. Pokazy sportowe MMA i boksu
  3. Gry, konkursy z nagrodami oraz przejażdżki na koniu
  4. Stoiska artystów, producentów regionalnych oraz służb ratunkowych

W środę, 29 maja, Chwałowice staną się centrum radości i zabawy dla dzieci z całego powiatu. Już od godz. 10.00 na terenie parku i stadionu sportowego przy Zespole Szkół i Placówek zaplanowano mnóstwo atrakcji, które będą trwać do godz. 15.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, co dodatkowo zachęca do udziału.

O godz. 10.15 uczniowie ZSiP w Chwałowicach zaprezentują "Akademię Pana Kleksa" w amfiteatrze, a tuż po tym wystąpią sportowcy: Daniel Rutkowski (MMA) oraz Michał i Sławomir Żeromińscy z Boxing Team. Oficjalne otwarcie wydarzenia zaplanowano na godz. 12.00, natomiast od godz. 13.00 rozpoczną się występy muzyczne zespołów Playboys, Miły Pan i Pudzian Band.

W programie znajdzie się również spotkanie z piłkarzami Radomiak Futbol Plus, liczne gry i konkursy z nagrodami oraz przejażdżki na koniu. Dla miłośników motoryzacji przygotowano wystawę samochodów i motocykli, a twórcy regionalni i artyści zaprezentują swoje stoiska.

Nie zabraknie również stoisk służb ratunkowych – policji, straży pożarnej i ratownictwa wodnego. Policjanci będą znakować rowery, co jest świetną okazją, aby zadbać o bezpieczeństwo swojego jednośladu.

Dla najmłodszych przygotowano liczne animacje: warkoczyki, tatuaże, malowanie twarzy, a także fotobudkę. W strefie gastronomicznej znajdą się grill, wata cukrowa i popcorn.

Partnerami wydarzenia są Powiat Radomski oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego. Swoje wsparcie okazali również Komenda Miejska Policji w Radomiu, Komisariat w Iłży oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Chwałowicach.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują Rekord Grupa Mediowa, Echo Dnia / echodnia.eu, Radio Radom 87,7 FM oraz Radio Plus Radom.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do licznego udziału w Powiatowym Integracyjnym Dniu Dziecka. To doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół, ciesząc się różnorodnymi atrakcjami.


Według informacji z: Powiat Radomski