Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

Nowy samochód zasilił Komisariat Policji w Skaryszewie. Nowoczesne auto zostało zakupione w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji.

Nowoczesny nieoznakowany radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Komisariatu Policji w Skaryszewie. Jest to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny.

Zakup radiowozu został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. Program ten zakłada, że 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez samorząd, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji. W tym przypadku zakup auta dla naszych policjantów był możliwy dzięki dofinansowaniu samorządu Miasta i Gminy Skaryszew.

Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się w poniedziałek w Skaryszewie, w którym udział wziął pełniący obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu mł.insp. Konrad Krakowiak, Komendant KP w Skaryszewie asp.szt. Konrad Gołębiowski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Skaryszew Dariusz Piątek oraz Zastępca Burmistrza Robert Faryna.

Mł.insp. Konrad Krakowiak podziękował obecnym na uroczystości samorządowcom za dofinansowanie zakupu radiowozu.

Justyna Leszczyńska