Policja Radom: Jechał przeładowaną ciężarówką, został zatrzymany przez mazowiecką grupę SPEED
Policjanci z mazowieckiej grupy SPEED nie ustają w działaniach skierowanych na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił samochód, na którego skrzyni ładunkowej znajdował się towar, który nienaturalnie obciążał pojazd. Intuicja nie myliła funkcjonariuszy. Jak się okazało samochód o dmc do 3,5 tony był przeładowany o ponad 2,5 tony.
Dla policjantów zmniejszenie liczby wypadków drogowych i dbanie o bezpieczeństwo na drogach stanowi priorytet. Stąd liczne działania w tym zakresie podejmowane każdego dnia przez funkcjonariuszy z wydziałów ruchu drogowego, którzy wchodzą w skład mazowieckiej grupy SPEED.
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego radomskiej komendy, którzy wchodzą w skład mazowieckiej grupy SPEED, wczoraj podczas patrolu drogi wojewódzkiej 740 w miejscowości Mleczków w gminie Zakrzew zauważyli ciężarowe Iveco. Samochód zwrócił uwagę mundurowych, ponieważ na jego skrzyni ładunkowej znajdował się towar, który nienaturalnie obciążał pojazd. Intuicja nie myliła funkcjonariuszy. Jak się okazało samochód o dmc do 3,5 tony był przeładowany o ponad 2,5 tony. Prócz tego przewożone worki nie były odpowiednio zabezpieczone przed przemieszczaniem się. Policjanci wobec kierującego zastosowali zakaz dalszej jazdy oraz nałożyli 1 000 zł mandatu karnego za przeładowanie pojazdu i za niezabezpieczenie ładunku.
Komenda Miejska Policji w Radomiu,
mazowiecka.policja.gov.pl/wra/aktualnosci/46937,Jechal-przeladowana-ciezarowka-zostal-zatrzymany-przez-mazowiecka-grupe-SPEED.html
Ostatnie Artykuły

Przedszkolaki z Kowali poznały zasady bezpieczeństwa i spotkały policyjną sukę Wachtę

Policja szuka swoich cichych bohaterów - ruszyło zgłaszanie do konkursu

Poranne kursy linii 27 przyspieszą, a pętla w Skaryszewie zmieni nazwę

Idalińska zmienia się na oczach kierowców i pieszych, a nowy łącznik już rośnie

Wielkanocny bilans Radomia - 6 wypadków, jedna śmierć
![[PIŁKA NOŻNA] Radomiak Radom – Motor Lublin 1:1 w PKO BP Ekstraklasie. Punkt w Radomiu po wyrównaniu Rafała Wolskiego](/images/mecz/thumbnails/radomiak-radom-motor-lublin-06042026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Radomiak Radom – Motor Lublin 1:1 w PKO BP Ekstraklasie. Punkt w Radomiu po wyrównaniu Rafała Wolskiego
![[PIŁKA NOŻNA] Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/bron-radom-lechia-tomaszow-mazowiecki-04042026-23.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Broń Radom – Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:3 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)

12-latek na hulajnodze runął na asfalt w Skaryszewie - policja alarmuje

Dron nad pasami w Radomiu wyłapał kierowców na kosztownych błędach

Wielkanocny stół w Radomiu stał się miejscem dla tych, którzy zostali sami

Radomski bunt znowu przyciąga filmowców i to z całej Polski

Radomscy uczniowie odmienili powtórki i pokazali, że stres da się oswoić

Świąteczna droga pod lupą policji - te kontrole ruszają od piątku

