Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu niemal codziennie otrzymują nowe zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku jej funkcjonowania do chwili obecnej otrzymaliśmy 5098 zgłoszeń. Każda informacja jest przez funkcjonariuszy weryfikowana.

Dzięki KMZB każdy mieszkaniec może przekazywać Policji informację o zagrożeniu bez konieczności wychodzenia z domu. Narzędzie umożliwia obywatelom jeszcze łatwiejszy kontakt z funkcjonariuszami i daje możliwość dbania o bezpieczeństwo w swojej najbliższej okolicy. Aby zgłosić zagrożenie należy wejść na stronę internetową Policji, gdzie znajdują się linki przekierowujące bezpośrednio do strony Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Po dodaniu zgłoszenia każda informacja jest weryfikowana.

Od początku funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa do chwili obecnej otrzymaliśmy 5098 zgłoszeń, które dotyczyły różnego rodzaju zagrożeń. Najwięcej zgłoszeń dotyczy przekraczania dozwolonej prędkości, spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych, a także nieprawidłowego parkowania. Od początku tego roku otrzymaliśmy już 526 zgłoszeń.

Justyna Leszczyńska