Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 30-latek, którego zatrzymali policjanci z wydziału d/w z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Mężczyzna miał ponad 50 gramów amfetaminy. Odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. To kolejna osoba zatrzymana w ostatnich dniach przez radomskich policjantów za posiadanie narkotyków.

W wyniku czynności podjętych przez policjantów zwalczających przestępczość narkotykową kolejne narkotyki nie trafią na rynek. Funkcjonariusze zatrzymali tym razem 30-letniego mieszkańca Radomia, u którego w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 50 gramów amfetaminy. Trafił do policyjnej celi. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na czas 3 miesięcy. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnich dniach to kolejna osoba zatrzymana przez policjantów z wydziału d/w z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Radomiu za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Justyna Leszczyńska