Na macie w Podlasiu radomscy policjanci zgarnęli dwa medale

Na macie w Podlasiu radomscy policjanci zgarnęli dwa medale

FOT. KMP w Radomiu

W Kleosinie dwóch funkcjonariuszy z Radomia stanęło do walki z policjantami i żołnierzami z całej Polski. Z V Otwartych Mistrzostw Polski w Koluchstyl Służb Mundurowych wrócili z dwoma miejscami na podium - srebrnym i brązowym medalem.

W sobotę 28 marca w Kleosinie odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Polski w Koluchstyl Służb Mundurowych. Zawody objęto honorowym patronatem m.in. Komendanta Głównego Policji, a na macie rywalizowali funkcjonariusze i żołnierze z całej Polski. Każdy z uczestników stoczył po kilka walk w stylu, który łączy elementy judo, jujitsu, sumo, zapasów sambo i grapplingu.

Radom reprezentowali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. W kategorii do 85 kilogramów drugie miejsce zajął funkcjonariusz z Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu III Policji w Radomiu, sięgając po srebrny medal. W wadze do 100 kilogramów trzecie miejsce wywalczył policjant z Wydziału d/w z Przestępczością Narkotykową KMP Radom, który zdobył brązowy medal.

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Radomiu:

“Gratulujemy naszym kolegom i życzymy kolejnych sukcesów.”

To wynik, który pokazuje, że radomscy policjanci nie ograniczają się do codziennej służby. Na sportowej macie potrafią wejść do mocnej rywalizacji i wrócić z turnieju z dwoma medalami, co w takim gronie brzmi bardzo wyraźnie.

na podstawie: KMP w Radomiu.