Tragiczny wypadek na torach w Radomiu - zginął 38-latek
Wczoraj wieczorem doszło do tragicznego wypadku na torach, w wyniku którego zginął 38-letni mężczyzna. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, aby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia.
  1. Wypadek miał miejsce po godzinie 19 na ulicy Godowskiej.
  2. 38-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Drzewica – Radom.
  3. Maszynista, 58-letni mężczyzna, był trzeźwy.
  4. Na miejscu pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Wczoraj, 17 czerwca, po godzinie 19, na torach przy ulicy Godowskiej doszło do tragicznego wypadku. Pociąg relacji Drzewica – Radom śmiertelnie potrącił 38-letniego mężczyznę. Na miejsce zdarzenia natychmiast przybyły służby ratunkowe oraz policja.

Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili niezbędne czynności dochodzeniowe, aby ustalić szczegóły tego tragicznego wypadku. Wiadomo, że maszynista pociągu, 58-letni mężczyzna, był trzeźwy w momencie zdarzenia.

Obecnie trwają działania mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia. Jak na razie, nie podano więcej informacji na temat możliwych przyczyn wypadku czy tożsamości ofiary.

Wypadki na torach są niestety częstym problemem, który wymaga zarówno ostrożności ze strony pieszych, jak i odpowiednich działań ze strony przewoźników kolejowych. W takich sytuacjach każda sekunda ma znaczenie, a szybka reakcja służb może uratować życie. Przypominamy wszystkim mieszkańcom o konieczności zachowania szczególnej ostrożności w pobliżu torów kolejowych.


KMP w Radomiu