Policja Radom: Z czterokrotnym sądowym zakazem wsiadł za kółko. Zakochany 30-latek jechał do swojej dziewczyny
Pomimo wydanych 4 sądowych zakazów prowadzenia pojazdów, 30-latek wsiadł za kółko. Spiesząc się do swojej dziewczyny wpadł, bo przekroczył prędkość. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.
W poniedziałek (29.05) około godziny 1.20 na ulicy Warszawskiej w Radomiu policjanci radomskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki audi, którego kierujący przekroczył dopuszczalną prędkość o 19 km/h. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że kierujący nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Pomimo braku prawa jazdy mężczyzna jednak nie pierwszy raz zdecydował się na kierowanie i posiadał w systemie 4 aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, ostatnie 3 wydane przez sąd w kwietniu tego roku.
Na pytanie policjantów dlaczego mężczyzna wciąż nie stosuje się do wyroków sądu odrzekł, że jest zakochany i musi dojeżdżać do swojej dziewczyny.
Na miejsce została wezwana siostra mężczyzny, której mundurowi przekazali pojazd. Kobieta oświadczyła, że już kolejny raz odbierała auto od funkcjonariuszy w związku z brakiem uprawnień brata i ewidentnie nie była z tego faktu zadowolona.
Teraz zakochany mężczyzna kolejny raz odpowie przed sądem.
Autor: sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa/WRD KMP w Radomiu.
Komenda Miejska Policji w Radomiu,
mazowiecka.policja.gov.pl/wra/aktualnosci/81094,Z-czterokrotnym-sadowym-zakazem-wsiadl-za-kolko-Zakochany-30-latek-jechal-do-swo.html
Ostatnie Artykuły

Zostało niewiele czasu - policjanta można jeszcze zgłosić do konkursu

Sześciu kierowców zatrzymanych - dwóch miało sądowe zakazy i ponad 2 promile

Radom szykuje rozmowę o zabytkach. Właściciele dostaną konkretne wskazówki

118 km/h w obszarze zabudowanym - 23-latek stracił prawo jazdy

Cztery wypadki i 14 kolizji - weekend w Radomiu skończył się w szpitalach

Bibliotekarze z Radomskiego świętowali z nagrodami i mocnym sygnałem

Ciężarówka zawróciła na wiadukcie w Radomiu mimo podwójnej ciągłej

Dron nad Radomiem wyłapał 20 wykroczeń przy przejściach
![[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Radomiak Radom 0:0. Punkt z Krakowa po meczu walki](/images/mecz/thumbnails/cracovia-radomiak-radom-11052026-00.webp)
[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Radomiak Radom 0:0. Punkt z Krakowa po meczu walki

Polska wygrała turniej Stamm w Radomiu po zaciętym finale

Tapsoba trzy razy trafił i przesądził o pewnym zwycięstwie Radomiaka

Młodzi recytatorzy przejmą scenę Amfiteatru i pokażą siłę słowa
![[PIŁKA RĘCZNA] MKS Mazur Sierpc – MTS Lider Radom 23:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – radomianie wygrywają ważny mecz wyjazdowy](/images/mecz/thumbnails/mks-mazur-sierpc-mts-lider-radom-09052026-2327.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] MKS Mazur Sierpc – MTS Lider Radom 23:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – radomianie wygrywają ważny mecz wyjazdowy

