Policja Radom: Nielegalne wyroby tytoniowe w samochodzie
44-latek został zatrzymany przez policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Radomiu podczas przewożenia 4 kilogramów krajanki tytoniu i ponad 900 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
W piątkowy poranek (5.05) radomscy policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Radomiu na jednym z radomskich targowisk zatrzymali 44-latka, w pojeździe którego ujawnili i zabezpieczyli ponad 900 paczek papierosów i 4 kg. krajanki tytoniowej.
44-latek jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania nielegalnych wyrobów akcyzowych oraz nieujawnienia właściwemu organowi przedmiotu opodatkowania. W przypadku wprowadzenia takiej ilości nielegalnych wyrobów tytoniowych do obrotu Skarb Państwa utraciłby ponad 27 tysięcy złotych. Teraz sprawą 44-latka zajmie się sąd. Za to przestępstwo podejrzanemu grozi kara grzywny do 720 stawek dziennych albo kara pozbawienia wolności, albo obie te kary łącznie.
st. post. Marta Wziątek.
Komenda Miejska Policji w Radomiu,
mazowiecka.policja.gov.pl/wra/aktualnosci/79866,Nielegalne-wyroby-tytoniowe-w-samochodzie.html
Ostatnie Artykuły

118 km/h w obszarze zabudowanym - 23-latek stracił prawo jazdy

Cztery wypadki i 14 kolizji - weekend w Radomiu skończył się w szpitalach

Bibliotekarze z Radomskiego świętowali z nagrodami i mocnym sygnałem

Ciężarówka zawróciła na wiadukcie w Radomiu mimo podwójnej ciągłej

Dron nad Radomiem wyłapał 20 wykroczeń przy przejściach
![[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Radomiak Radom 0:0. Punkt z Krakowa po meczu walki](/images/mecz/thumbnails/cracovia-radomiak-radom-11052026-00.webp)
[PIŁKA NOŻNA] PKO BP Ekstraklasa: Cracovia – Radomiak Radom 0:0. Punkt z Krakowa po meczu walki

Polska wygrała turniej Stamm w Radomiu po zaciętym finale

Tapsoba trzy razy trafił i przesądził o pewnym zwycięstwie Radomiaka

Młodzi recytatorzy przejmą scenę Amfiteatru i pokażą siłę słowa
![[PIŁKA RĘCZNA] MKS Mazur Sierpc – MTS Lider Radom 23:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – radomianie wygrywają ważny mecz wyjazdowy](/images/mecz/thumbnails/mks-mazur-sierpc-mts-lider-radom-09052026-2327.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] MKS Mazur Sierpc – MTS Lider Radom 23:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – radomianie wygrywają ważny mecz wyjazdowy

Autobus zamiast zwykłej trasy. W Radomiu rusza pierwsza taka rywalizacja

Młodzi keyboardziści z Kozienic wracają z podwójnym pierwszym miejscem

Hołd dla ofiar wojny w Radomiu. Padły mocne słowa o pamięci

