Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

Chciałbyś podjąć pracę w Radomiu – mamy dla Ciebie najlepsze oferty

Radom to miasto znajdujące się w województwie mazowieckim. W mieście znajdują się liczne zakłady przemysłowe, firmy usługowe, rozwija się tu także handel. Jeżeli szukasz pracy w Radomiu, zapraszamy Cię do śledzenia ofert zatrudnienia pojawiających się regularnie w naszym serwisie i odpowiadania na te, które wydadzą Ci się interesujące. Obecnie posiadamy oferty pracy dla kelnerów, pakowaczy, czy laborantów.

Oferty pracy dla kelnerów w Radomiu

Kelner to pracownik odpowiedzialny za bezpośredni kontakt z gośćmi restauracji. Do jego zadań należy między innymi witanie gości i wskazywanie im wolnego miejsca w lokalu, przyjmowanie zamówienia, podawanie menu, udzielanie niezbędnych informacji o serwowanych potrawach. Kelner dostarcza gościom zamówione potrawy, przyjmuje od nich zapłatę, a także dba o to, by dobrze się czuli w restauracji. Do jego obowiązków należy ponadto dbanie o czystość i nakrywanie do stołu. Od kandydatów na kelnera nie wymaga się zazwyczaj kierunkowego wykształcenia (choć wykształcenie gastronomiczne z pewnością będzie mile widziane). Osoby aplikujące na to stanowisko powinny cechować się miłą aparycją, rozwiniętymi kompetencjami interpersonalnymi, wysoką kulturą osobistą. W pracy kelnera bardzo ważna jest dobra kondycja fizyczna, dobry stan zdrowia, świetna koordynacja ruchów, dobra pamięć (kelner powinien zapamiętywać zamówienia gości i ich twarze), a także znajomość języków obcych. Zobacz oferty pracy dla kelnerów w Radomiu

Ciekawe propozycje zatrudnienia dla laborantów

Laborant to osoba zajmująca się różnorodnymi analizami surowców i półproduktów. Pracownik zatrudniony na stanowisku laboranta wykonuje badania kontrolne, przygotowuje sprzęt laboratoryjny, zajmuje się opracowywaniem protokołów, nadzoruje dokumentację. Żeby podjąć pracę jako laborant należy legitymować się wykształceniem chemicznym lub biologicznym. Pracodawcy preferują osoby, które ukończyły studia wyższe. Idealny kandydat jest osobą dokładną, skrupulatną, posiada zdolność analitycznego myślenia, jest zaangażowany w swoje obowiązki, potrafi przez dłuższy czas skupić się na jednym zagadnieniu.

Pakowacz – możliwość podjęcia pracy w Radomiu

Pracownik zatrudniony na stanowisku pakowacza zajmuje się pakowaniem gotowych wyrobów, bądź półproduktów. Zabezpiecza on produkt, a następnie przygotowuje go do transportu. Szczegółowy zakres obowiązków pakowacza uzależniony jest od specyfiki firmy, w której jest zatrudniony. Pakowacze wykonują swoje obowiązki zawodowe na magazynach lub halach produkcyjnych. Kandydat na to stanowisko powinien odznaczać się cierpliwością, punktualnością, dokładnością. Ważne jest też żeby był energiczny, punktualny i przygotowany psychicznie do wykonywania bardzo monotonnej pracy przez kilka godzin. Pracodawcy często wymagają od pakowaczy gotowości do podjęcia pracy zmianowej.

Wszystkie oferty pracy w Radomiu znajdziesz na Megapraca.pl