Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

Zalety tabletów graficznych HUION

Huion to marka zajmująca się produkcją tabletów graficznych, podkładek świetlnych i ekranów piórkowych. Jeszcze 10 lat temu nikt nie słyszał o tej chińskiej firmie. W tym momencie rośnie w siłę i staje się mocnym konkurentem dla liderów na rynku nie tylko z powodu niskiej ceny, ale także bardzo wysokiej jakości produktom. 

Specyfikacja

Tablety różnią się między sobą szczegółami, takimi jak obszar roboczy czy oprogramowaniem. Jednak to, co charakteryzuje je wszystkie to bezbateryjne pióro, które klient dostaje razem z tabletem oraz pokaźna liczba poziomów nacisku pióra. Obie te cechy ułatwiają korzystanie oraz rysowanie. Dzięki nim użytkownik nie jest zmuszony do przerwania pracy tylko po to, żeby podłączyć pióro do ładowania, wymienić baterię lub poczekać, aż rysik będzie naładowany. Precyzja pióra sprawia, że zarówno początkujący grafik jak i osoba pracująca już na tym stanowisku od dawna, będzie usatysfakcjonowana jakością, jaką niesie za sobą rysowanie piórem od marki Huion.

Niektóre z modeli posiadają możliwość podłączenia ich do telefonu. W takim wypadku wykorzystywana jest tylko pewna część obszaru roboczego, dostosowana do ekranu telefonu. Jest to na pewno duże ułatwienie dla osób, które często podróżują, a w trasie lubią mieć możliwość odzwierciedlenia tego, co widzą. Niweluje to także potrzebę zabierania ze sobą komputera, co znacznie zwiększa objętość i wagę bagażu. 

Tablety graficzne z ekranem posiadają matrycę IPS i szkło antyrefleksyjne. Zapobiega to szybkiemu męczeniu się oczu oraz zapewnia pełne skupienie i komfort pracy dla użytkownika. 

Dla kogo tablet graficzny HUION?

Tablety graficzne HUION są przeznaczone zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rysunkiem, jak i dla tych już zaawansowanych. Tablety bez ekranu charakteryzują się przede wszystkim prostotą użytkowania. W samym tablecie znajduje się wiele przycisków, które można zaprogramować w taki sposób, aby korzystanie z klawiatury komputera było zbędne. Dodatkowe przyciski, znajdujące się w piórze, umożliwiają używanie gumki, cofanie lub jakiekolwiek inne funkcje, jakich grafik potrzebuje mieć w zasięgu ręki. Intuicyjne oprogramowanie oraz szybka instalacja sprawiają, że z tabletu można korzystać od razu po wyjęciu z pudełka.

Warto zaznaczyć, że do korzystania z tabletów graficznych nie jest potrzebny specjalnie dedykowany program. Można rysować równie dobrze w podstawowych aplikacjach systemowych, które już znajdują się na komputerze. Jednak nawet osoba, która dopiero zaczyna swoją przygodę, po pewnym czasie będzie szukała bardziej zaawansowanych narzędzi. Tablety Huion sprawdzą się zarówno w podstawowych aplikacjach, jak i tych mocno zaawansowanych.

Gdzie można kupić tablet graficzny HUION?

Marka cały czas, niezmiennie od 2011 roku, rozrasta się. Wynika z tego, że ich produkty są coraz szerzej dostępne, m.in. w popularnych sieciach sklepów z artykułami elektrycznymi. Pewnym miejscem, gdzie dostaniemy sprzęt, odpowiednio zapakowany oraz dopasowany do naszych potrzeb, jest nasz sklep Solectric. W swojej ofercie posiadamy aż sześć różnych modeli tabletów graficznych marki Huion. Zaczynając od podstawowego tabletu dla najmłodszych, na którym przyszły grafik może trenować swoje umiejętności, a kończąc na zaawansowanych narzędziach do pracy w postaci tabletów graficznych z ekranem. Użytkownicy na każdym poziomie zaawansowania znajdą odpowiedni sprzęt dla siebie. 

Dodatki

Oprócz tabletów graficznych, marka Huion proponuje szereg dodatków, które mają za zadanie ułatwić pracę użytkownikowi. 

Jednym z nich jest rękawiczka do tabletów. Jeśli grafikowi zdarza się przesunąć po tablecie ręką w taki sposób, że aktywuje funkcje, których nie chciał, to jest dla niego idealne rozwiązanie. Rękawiczka zapobiega przypadkowemu zniszczeniu pracy przez przypadkowe wyjście z aplikacji. Chroni także grafiki przed dodatkowymi, niechcianymi elementami, które mogą zostać dodane przez przypadkowe dotknięcie powierzchni tabletu.

Dodatkowo, jeśli rysik, jaki posiada klient, po pewnym czasie, przestanie spełniać oczekiwania klienta, nie ma potrzeby wydawania pieniędzy na całkowicie nowy sprzęt. Jeżeli grafik jest przywiązany do swojego tabletu graficznego, a chce jedynie wymienić rysik, wystarczy, że wejdzie na stronę: https://solectric.sklep.pl/tablety-graficzne-huion i wybierze takie pióro, jakie będzie go satysfakcjonowało. 

Na rynku tabletów graficznych pojawia się coraz więcej interesujących firm. W tym momencie klient nie musi ograniczać się do jednej marki. Może wybierać oferty tych, które najbardziej go przekonują oraz oferują najlepszą jakość. Dlatego jakość tabletów graficznych pojawiających się na półkach sklepowych cały czas rośnie, podobnie jak wymagania klientów, którym marki muszą sprostać.