Zderzenie Toyoty z ciężarówką na DK9 - kierująca trafiła do szpitala

Około godz. 5 we wtorek w Pastwiskach na drodze krajowej nr 9 doszło do zderzenia osobowej Toyoty z ciężarowym Man. 61-latka kierująca osobówką została przewieziona do szpitala, na miejscu pracowali policjanci i służby ratunkowe.
Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu otrzymał zgłoszenie o wypadku około godz. 5. Zgłoszenie dotyczyło zdarzenia w Pastwiskach w gminie Iłża.
Według wstępnych ustaleń policjantów Toyota, która jechała od miejscowości Jasieniec Iłżecki, zderzyła się z pojazdem ciężarowym marki Man. Ciężarówką kierował 59-latek. Policja opisuje te ustalenia jako wstępne.
Kierująca Toyotą, 61-latka, została przewieziona do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia i ustalają przebieg wypadku.
Komenda Miejska Policji w Radomiu zaapelowała o rozwagę, dostosowanie prędkości i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Policja przypomina, że chwila nieuwagi może doprowadzić do poważnych konsekwencji.
na podstawie: Policja Radom.
Ostatnie Artykuły

Akcent znowu na podium - młodzi plastycy zdobyli ogólnopolskie nagrody

Podbiegł do auta, zabrał gotówkę i wpadł po krótkim pościgu w Radomiu
![[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – MTS Lider Radom 35:32 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa C) – derby dla gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/enea-orleta-zwolen-mts-lider-radom-28042026-3532.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – MTS Lider Radom 35:32 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa C) – derby dla gospodarzy

Bieg Konstytucji zamknie centrum Radomia i zmieni trasę autobusu linii 19

Hulajnoga na komunię nie dla każdego - policja wskazuje granicę wieku

Nowy plan dla Radomia. Zmieni zasady zabudowy i porządkuje przestrzeń

Pajęczarki wróciły z Gdańska z medalowym uderzeniem i pucharem

Zatrzymali go za prędkość - w bazie wyszedł sądowy zakaz

Pijani kierowcy w Radomiu wpadli w weekend - jeden zatrzymany przez świadków

Radomski MDK szykuje dzieciom wakacje w ruchu - startują zapisy na półkolonię

W Radomiu dwoje kierowców straciło prawa jazdy po szalonej jeździe

Szesnaście książek na krótkiej liście. Radom czeka na finał Gombrowicza

Trzy wypadki, 22 kolizje i trzy osoby w szpitalu po weekendzie

