Cztery wypadki w powiecie radomskim - 13 osób trafiło do szpitala

W ciągu jednego dnia na drogach powiatu radomskiego służby interweniowały przy czterech wypadkach - łącznie 13 osób zostało przewiezionych do szpitali. Na miejscu zabezpieczano miejsca zdarzeń i prowadzone są czynności wyjaśniające.
W Kuczkach kierująca hondą 18-latka nie dostosowała prędkości do warunków na łuku drogi. Pojazd zjechał na pobocze, uderzył w betonowy mostek i dachował. Kierująca oraz dwoje pasażerów trafili do szpitala.
W Jastrzębi 35-latek kierujący skodą uderzył w zaparkowany prawidłowo na poboczu pojazd ciężarowy z naczepą. Mężczyzna doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.
W Jedlińsku doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-latka kierująca mercedesem najprawdopodobniej nie zastosowała się do wskazań sygnalizacji świetlnej i skręcając w lewo nie ustąpiła pierwszeństwa 38-letniemu kierowcy skody. Kierujący skodą trafił do szpitala.
W Przytyku zderzyły się trzy pojazdy. W wyniku tego wypadku osiem osób zostało przewiezionych do placówek medycznych.
Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radomiu prowadzą postępowania wyjaśniające okoliczności wszystkich zdarzeń.
Policja apeluje o zachowanie ostrożności - prędkość i odstęp między pojazdami należy dostosować do warunków na drodze. Chwila nieuwagi może doprowadzić do wypadku; niezgodne z prawem zachowania zagrażają życiu i zdrowiu uczestników ruchu.
na podstawie: Policja Radom.
Ostatnie Artykuły

Sokołów Podlaski wyprzedził Radom w patrolowych eliminacjach Mazowsza

Blisko 400 gramów narkotyków w powiecie radomskim - 56-latka zatrzymana

Pielgrzymka przejdzie przez zachodni Radom. Wieczorem możliwe krótkie utrudnienia

Na Mazowszu rusza akcja, która wyłapie kierowców jadących za szybko

Autobus zabierze pasażerów śladami Radomskiego Czerwca ’76

Perła Powiatu znów szuka najlepszych firm i gospodarstw

Dwa wypadki w powiecie radomskim. Trzy osoby po zderzeniach VW trafiły do szpitala

W Jedlni zabrzmi muzyka i historia. Festyn „Cud miód” szykuje moc atrakcji

Strażacy z Radomia szykują piknik, a obok nich staną inne służby

Radomski Czerwiec ’76 wraca do muzeum. Będą wystawy i tajna drukarnia

Nowy ciąg przy Energetyków domyka rowerowy szlak na północy Radomia

Pakiety medyczne a leczenie chorób przewlekłych – jak zapewnić ciągłość opieki?

Jak wybrać internet do apartamentu premium?

Teatr i farby zamiast nudy - MDK w Radomiu otwiera wakacyjne warsztaty
Przydatne dane teleadresowe
- Biblioteka Pedagogiczna w Radomiu - kontakt, zbiory i zapisy
- Parafia Chrystusa Nauczyciela w Radomiu - kontakt, msze, sakramenty
- Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu - kontakt, godziny, rejestracja, sprawy online
- Urząd Stanu Cywilnego w Radomiu - kontakt, godziny, śluby, odpisy aktów
- Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Radomiu - kontakt, zespoły, dofinansowanie
- Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radomiu - kontakt, zapisy, oferta
