Marihuanę ukrył na strychu kamienicy. 23-latek zatrzymany w Radomiu

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zabezpieczyli blisko 80 gramów marihuany ukrytej na strychu kamienicy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Sprawę przejęła Prokuratura Rejonowa Radom Wschód.
Funkcjonariusze kryminalni weszli na trop 23‑letniego mieszkańca Radomia po uzyskaniu informacji o posiadaniu przez niego środków odurzających. Przeszukano pomieszczenia użytkowane przez mężczyznę i odkryto ukrytą na strychu paczkę z narkotykiem.
Policjanci zabezpieczyli blisko 80 gramów marihuany. 23‑latek został zatrzymany na miejscu i osadzony w policyjnej celi. Następnie doprowadzono go do Prokuratury Rejonowej Radom Wschód, gdzie przedstawiono zarzut.
Mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Sprawę prowadzi Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Radomiu we współpracy z prokuraturą.
na podstawie: Policja Radom.
Ostatnie Artykuły

W Radomiu ruszyła baza Kolei Mazowieckich. Pracę znajdzie ponad 160 osób

Nagrody dla ludzi kultury. Wyróżniono scenę, organizację i wielkie projekty

Młody teatr w Radomiu pyta o siebie i nie daje łatwych odpowiedzi

W aucie było 209 kg tytoniu - radomska policja przerwała kurs

Radomskie Fly to Sky znów błyszczy - trzy miejsca na podium i finał w zasięgu

Dożywotni zakaz nie zatrzymał kierowcy - po zderzeniu trafił do celi

Czerwiec ’76 wrócił w rozmowie trzech pokoleń w Radomiu

Trzy szpitale regionu łączą siły. Pacjent ma być pierwszy

Radom uczci Konstytucję 3 Maja. Marsz, msza i salwa honorowa

Akcent znowu na podium - młodzi plastycy zdobyli ogólnopolskie nagrody

Podbiegł do auta, zabrał gotówkę i wpadł po krótkim pościgu w Radomiu
![[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – MTS Lider Radom 35:32 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa C) – derby dla gospodarzy](/images/mecz/thumbnails/enea-orleta-zwolen-mts-lider-radom-28042026-3532.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] Enea Orlęta Zwoleń – MTS Lider Radom 35:32 w 24. kolejce I Ligi Mężczyzn (Grupa C) – derby dla gospodarzy

Bieg Konstytucji zamknie centrum Radomia i zmieni trasę autobusu linii 19

