Radomscy policjanci w akcji: pijany kierowca z zakazem i prędkość!

W miniony weekend policjanci z naszego regionu przeprowadzili szereg interwencji, które ujawniły nieodpowiedzialne zachowania kierowców. Mimo obowiązujących zakazów i nietrzeźwości, niektórzy z nich zdecydowali się wsiąść za kierownicę. Apelujemy o rozwagę na drogach!
- Niebezpieczne sytuacje na drogach Pionek
- Alkohol i prędkość w Radomiu - poważne wykroczenia
Niebezpieczne sytuacje na drogach Pionek
W piątek, 31 stycznia, w Rajcu Poduchownym doszło do zatrzymania 34-letniego mężczyzny, który prowadził toyotę mimo sądowego zakazu kierowania pojazdami. Policjanci szybko zareagowali, sprawdzając jego dane w systemie, co ujawniło poważne naruszenie przepisów.
Alkohol i prędkość w Radomiu - poważne wykroczenia
W sobotę, 1 lutego, na ulicy Zagonowej w Radomiu policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę audi. Badanie alkomatem wykazało około 0,6 promila alkoholu w organizmie mężczyzny, który dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. To nie koniec niepokojących informacji! W niedzielę, 2 lutego, w Budach Niemianowskich 35-latek prowadzący volvo dachował po zjechaniu z drogi. Okazało się, że również on miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów na okres 36 miesięcy.
Na ulicy Maratońskiej w Radomiu policjanci natrafili na kolejnego nietrzeźwego kierowcę 43-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 23 km/h i miał ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Policja prowadzi postępowania w każdej z tych spraw.
Apelujemy do wszystkich kierowców o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz odpowiedzialność na drodze. Wasze bezpieczeństwo jest najważniejsze!
Opierając się na: KMP w Radomiu
Ostatnie Artykuły

400 tys. zł dla Radomia. Szkoła i zabytkowa kapliczka przejdą remont

Poradnik bezpieczeństwa po polsku migowym. 21 filmów dla osób głuchych

Miał pilnować wędki, policjanci znaleźli przy nim marihuanę nad zalewem

Nowa trasa w Kolonii Seredzice jest prawie gotowa. Powstał też chodnik i szlak dla rowerów

Zderzenie w Mleczkowie. Cztery osoby trafiły do szpitala

Tysiące lamp do wymiany. Radom dostał 3,5 mln zł na oświetlenie

Awaria gazociągu zamknie fragment Głównej. Autobusy pojadą objazdem

Śmiertelne potrącenie w Józefowie. 26-latek miał sądowy zakaz

13-latka pędziła hulajnogą w Radomiu. Wideorejestrator pokazał 54 km/h

Ulotki o audytach nieruchomości w Radomiu. Miasto nie zleca takich działań

Przyjechała pociągiem z narkotykami. 21-latka trafiła do aresztu

Rak piersi nie boli na początku. Teraz można zbadać się za darmo

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

19-latek miał blisko 1,5 promila i wiózł pasażera na hulajnodze
Przydatne dane teleadresowe
- Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu - kontakt, zgłaszanie awarii, odwołania od kar
- Muzeum Wsi Radomskiej - bilety, kontakt, dojazd
- Instytut Pamięci Narodowej w Radomiu - kontakt, archiwum, sprawy śledcze
- Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3 w Radomiu - kontakt, zapisy, oferta terapeutyczna
- Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie Delegatura w Radomiu - godziny urzędowania, telefon, obszar działania
- Łaźnia Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria - kontakt, wynajem, dojazd
