Policja Radom: Policjanci przeprowadzili działania na terenie gminy Jedlińsk

1 min czytania

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu oraz Komisariatu Policji w Jedlińsku przeprowadzili działania Bezpieczna gmina Jedlińsk”. Zatrzymano 3 kierowców bez uprawnień do kierowania.

We wtorek (24.10) policjanci przeprowadzili działania na terenie gminy Jedlińsk. Celem takich działań jest zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie zdarzeń drogowych na terenie gminy. Podczas działań policjanci m.in. kontrolowali trzeźwość uczestników ruchu drogowego, kontrolowali prędkość z jaką poruszają się auta i reagowali na wszelkie naruszenia przepisów ruchu drogowego.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości blisko 220 kierujących. Zatrzymano 3 kierowców bez uprawnień do kierowania. W trakcie działań policjanci nałożyli 16 mandatów karnych za popełnione wykroczenia w ruchu drogowym.

Autor: Justyna Jaśkiewicz

Komenda Miejska Policji w Radomiu,

mazowiecka.policja.gov.pl/wra/aktualnosci/87838,Policjanci-przeprowadzili-dzialania-na-terenie-gminy-Jedlinsk.html

Autor: krystian