Dzisiaj w wypadku drogowym zginął nasz Kolega st. sierż. Mariusz Bogucki. Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci w imieniu policjantów i pracowników Policji składa kierownictwo Polskiej Policji.

13 września 2023 roku ok. godziny 10:20 w Modrzejowicach na drodze krajowej nr 9 doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. Na miejscu pomimo reanimacji zmarł 42-letni kierowca jednośladu, którym był policjant z radomskiej komendy st. sierż. Mariusz Bogucki.

Policjant pozostawił pogrążoną w smutku Rodzinę. To ogromna tragedia i strata dla Policji.

Rodzinie, bliskim, przyjaciołom oraz znajomym kondolencje i wyrazy współczucia z powodu śmierci w imieniu policjantów i pracowników Policji składa Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu na czele z nadinsp. Waldemarem Wołowcem oraz Komendant Miejski Policji w Radomiu insp. Konrad Krakowiak.

St. sierż. Mariusz Bogucki służbę w Policji rozpoczął w marcu 2019 roku, jako funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie, a następnie od kwietnia 2023 roku, jako funkcjonariusz Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.

Cześć Jego pamięci!