Letnie półkolonie sportowo-przygodowe dla dzieci w Radomiu
Letnie półkolonie sportowo-przygodowe dla dzieci w Radomiu
W Radomiu ruszyły zapisy na letnie półkolonie dedykowane dzieciom w wieku od 5 do 12 lat, które łączą aktywność fizyczną z elementami rozwoju mentalnego. Program półkolonii stawia na różnorodne formy ruchu i zabawy, oferując uczestnikom autorski tor przeszkód oraz codzienne atrakcje takie jak ścianka wspinaczkowa czy park linowy. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę i obejmują również warsztaty wspierające rozwój emocjonalny dzieci.
Informacje o wydarzeniu
- Termin: od 30 czerwca do 22 sierpnia 2025, w ośmiu turnusach
- Godziny opieki: 7:30 - 17:30
- Miejsce: Park Rozrywki #KochamSkakać - Radom
- Adres: Aleja Józefa Grzecznarowskiego 29/31, 26-600 Radom
- Organizator: Runmageddon
Program i oferta półkolonii
Półkolonie oferują uczestnikom aktywny wypoczynek w formie autorskiego programu, który łączy elementy sportowe oraz edukacyjne. Dzieci mają możliwość codziennego pokonywania toru przeszkód, co dostarcza zarówno emocji, jak i radości z osiągania kolejnych celów. Dodatkowo, w ramach zajęć dostępne są atrakcje takie jak ścianka wspinaczkowa, park linowy oraz klub OCR.
Uczestnicy otrzymują specjalny pakiet pamiątkowy zawierający koszulkę, buff, workoplecak oraz medal, które podkreślają wyjątkowy charakter półkolonii. Istotnym elementem programu są również warsztaty rozwoju mentalnego, które mają na celu wsparcie dzieci w kształtowaniu odporności psychicznej i umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.
Dodatkowe aktywności
W ofercie znajdują się dwa główne programy tematyczne do wyboru: "Młodzi poszukiwacze Skarbu Runmageddonu" oraz "Superbohaterzy Runmageddonu vs Siły Zła". Oba warianty mają na celu połączenie zabawy z rozwojem emocjonalnym, a uczestnicy mogą zdecydować się na jeden lub oba programy.
Organizacja i warunki uczestnictwa
- Zapewnione są cztery posiłki dziennie
- Dzieci objęte są ubezpieczeniem NNW
- Opieka prowadzona jest przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę
- Półkolonie zostały zgłoszone do Kuratorium Oświaty
Ostatnie Artykuły

Polska wygrała turniej Stamm w Radomiu po zaciętym finale

Tapsoba trzy razy trafił i przesądził o pewnym zwycięstwie Radomiaka

Młodzi recytatorzy przejmą scenę Amfiteatru i pokażą siłę słowa
![[PIŁKA RĘCZNA] MKS Mazur Sierpc – MTS Lider Radom 23:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – radomianie wygrywają ważny mecz wyjazdowy](/images/mecz/thumbnails/mks-mazur-sierpc-mts-lider-radom-09052026-2327.webp)
[PIŁKA RĘCZNA] MKS Mazur Sierpc – MTS Lider Radom 23:27 w I Lidze Mężczyzn (Grupa C) – radomianie wygrywają ważny mecz wyjazdowy

Autobus zamiast zwykłej trasy. W Radomiu rusza pierwsza taka rywalizacja

Młodzi keyboardziści z Kozienic wracają z podwójnym pierwszym miejscem

Hołd dla ofiar wojny w Radomiu. Padły mocne słowa o pamięci

Ogrzewany kontener przy schronisku nie stał pusty. 56 mężczyzn i 2 143 noce

Odblaski, radiowozy i psy służbowe - dzieci w Radomiu dostały nietypową lekcję
![[PIŁKA NOŻNA] Broń Radom – KS CK Troszyn 1:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/bron-radom-ks-ck-troszyn-08052026-11.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Broń Radom – KS CK Troszyn 1:1 w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)

Kask, odblaski i tor jazdy - policjantka dała uczniom ważną lekcję

2,5 promila za kierownicą i uderzenie w ogrodzenie na radomskiej ulicy

Prawie 3 promile na hulajnodze - policjanci z Wierzbicy wystawili wysoki mandat

