Przystanek przy Wyścigowej zmieni miejsce. Utrudnienia dla pasażerów linii 3

Na ulicy Wyścigowej stała lokalizacja przystanku przestanie obowiązywać, a pasażerowie będą musieli sprawdzać, po której stronie zatoki pojawi się tymczasowy punkt zatrzymania. Zmiana dotyczy autobusów linii 3 jadących w stronę Jana Pawła II. Powodem są prace przy przebudowie chodnika.
- Przystanek przy parkingu zostanie czasowo wyłączony
- Miejsce zatrzymania będzie zależne od postępu robót
Przystanek przy parkingu zostanie czasowo wyłączony
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu poinformował, że od wtorku 4 sierpnia od godziny 8:00 przystanek Wyścigowa / Jana Pawła II 01 nie będzie działał w dotychczasowym miejscu. Chodzi o przystanek zlokalizowany w zatoce przy parkingu, obsługujący linię 3 w kierunku ulicy Jana Pawła II.
W jego miejsce zostanie uruchomiony przystanek tymczasowy. Zmiana będzie obowiązywać do odwołania, czyli przez cały okres prowadzonych robót.
Miejsce zatrzymania będzie zależne od postępu robót
Tymczasowy przystanek nie otrzyma jednej stałej lokalizacji. W zależności od przebudowy chodnika oraz możliwości zapewnienia bezpiecznego dojścia zostanie ustawiony przed zatoką albo za nią.
Dla pasażerów oznacza to konieczność zwracania uwagi na bieżące oznakowanie. Wydłużone dojście do przystanku może także wymagać wcześniejszego wyjścia z domu, zwłaszcza gdy miejsce zatrzymania zostanie przesunięte względem parkingu.
W rejonie prac wszyscy uczestnicy ruchu powinni zachować szczególną ostrożność. MZDiK przypomina również o stosowaniu się do zmienionego oznakowania oraz poleceń pracowników wykonawcy.
na podstawie: Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji Radom.
Ostatnie Artykuły

Przystanek przy Wyścigowej zmieni miejsce. Utrudnienia dla pasażerów linii 3

Sześć scen i koncert o Czerwcu ’76. Radom Music Camp wraca

Nowe pętle dla autobusów. Na Wośnikach linia 13 ominie zawracanie
![[PIŁKA NOŻNA] GKS Katowice – Radomiak Radom 3:1. Gospodarze odwrócili losy meczu w PKO BP Ekstraklasie](/images/mecz/thumbnails/gks-katowice-radomiak-radom-02082026-31.webp)
[PIŁKA NOŻNA] GKS Katowice – Radomiak Radom 3:1. Gospodarze odwrócili losy meczu w PKO BP Ekstraklasie

Syreny zabrzmiały w Godzinę „W”. Radomianie oddali hołd powstańcom

Rozbito grupę oszustów inwestycyjnych. Seniorka straciła ponad 107 tys. zł

Rodzina Pospieszalskich i ksiądz raper wystąpią dla pamięci ks. Kotlarza

Idalińska przechodzi dużą przebudowę. Część drogi już działa

Kontrola Fiata w Radomiu. Pasażer siedział na pniu zamiast fotela

Motocykliści pod szczególną kontrolą. Policja zapowiada weekendową akcję

Sadkowska na Nad Potokiem zmienia układ ruchu. Ruszyła przebudowa

Kierowcy pędzili przez Alojzów. 110 km/h w terenie zabudowanym

Montaż klimatyzacji na własną rękę? To może skończyć się wysoką karą

Brutalne pobicie w centrum Radomia. Strażnicy ujęli dwóch mężczyzn
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia Opatrzności Bożej w Radomiu - msze, kancelaria, kontakt
- Amfiteatr w Radomiu - kontakt i wynajem
- Łaźnia Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria - kontakt, wynajem, dojazd
- Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radomiu - kontakt, zapisy, oferta
- Centrum Informatyki Resortu Finansów w Radomiu - adres, telefon, kontakt
- Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Radomiu - kontakt, kancelaria, terytorium
