121 km/h w terenie zabudowanym - radomscy policjanci odebrali prawo jazdy

Nieoznakowany radiowóz z wideorejestratorem zatrzymał Toyotę, której kierowca pędził 121 km/h w miejscu z ograniczeniem do 70 km/h. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast i uniemożliwili dalszą jazdę.
W czwartek 19.02 na ulicy Wojska Polskiego mundurowi z radomskiej drogówki wchodzący w skład mazowieckiej grupy Speed zauważyli w ruchu pojazd marki Toyota. Auto poruszało się z prędkością 121 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h.
Policjanci zatrzymali samochód do kontroli. Kierujący - 28-latek - został ukarany. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymał mandat w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktów karnych.
Na miejscu działał patrol radomskich policjantów z grupy Speed, a kontrola została udokumentowana zapisami z wideorejestratora w nieoznakowanym radiowozie. W komunikacie służb zwrócono uwagę na zagrożenia wynikające z przekraczania prędkości i wezwano uczestników ruchu do ostrożności.
Policja przypomniała, że wiele zdarzeń drogowych można uniknąć przez stosowanie się do ograniczeń prędkości i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.
na podstawie: Policja Radom.
Ostatnie Artykuły

Bieg Konstytucji zamknie centrum Radomia i zmieni trasę autobusu linii 19

Hulajnoga na komunię nie dla każdego - policja wskazuje granicę wieku

Nowy plan dla Radomia. Zmieni zasady zabudowy i porządkuje przestrzeń

Pajęczarki wróciły z Gdańska z medalowym uderzeniem i pucharem

Zatrzymali go za prędkość - w bazie wyszedł sądowy zakaz

Pijani kierowcy w Radomiu wpadli w weekend - jeden zatrzymany przez świadków

Radomski MDK szykuje dzieciom wakacje w ruchu - startują zapisy na półkolonię

W Radomiu dwoje kierowców straciło prawa jazdy po szalonej jeździe

Szesnaście książek na krótkiej liście. Radom czeka na finał Gombrowicza

Trzy wypadki, 22 kolizje i trzy osoby w szpitalu po weekendzie

Ślub pod chmurami i tłumy nad Piastowem. Air Sky 2026 zachwycił
![[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1](/images/mecz/thumbnails/bron-radom-swit-nowy-dwor-mazowiecki-26042026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Betclic 3. Liga Grupa 1 (Grupa I): Broń Radom – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1

Powiat Radomski szykuje nową falę remontów. Pięć gmin już współpracuje

