Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

  • Radomka Radom

Radomskie siatkarki pokonały 3:1 (25:22, 25:21, 19:25, 25:19) zawodniczki z Volley Wrocław i wywalczyły trzy punkty.

MVP spotkania została Agata Witkowska. Najwięcej punktów , bo aż 23 przy swoim nazwisku zapisała Emilia Mucha. 15 oczek na konto drużyny zdobyła atakująca Rita Azizova!

Mecz po raz pierwszy odbył się pod patronatem Powiatu Radomskiego. Przypomnijmy, że samorząd od lat wspiera drużynę mężczyzn Cerrad Enea Czarni Radom.

- Siatkówka, to wspaniały sport. Na mecze przychodzą całe rodziny, co mnie bardzo cieszy. Dlatego też Starostwo Powiatowe w Radomiu kilka lat temu zaangażowało się w projekt Partnerstwo Regionalne, którego głównym założeniem jest wspieranie radomskiej drużyny siatkarzy, ale także promowanie tego sportu wśród dzieci i młodzieży Powiatu Radomskiego. – Waldemar Trelka, powiedział starosta radomski.

Najbliższy mecz Cerrad Enea Czarni Radom, pod patronatem Powiatu Radomskiego, odbędzie się w Radomiu, już w tę sobotę o godzinie 20.30. Serdecznie zapraszamy!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.