Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Radom

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przechodzili na czerwonym świetle. Jeden z nich był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.

W niedzielę policjanci z radomskiej drogówki pełniąc służbę na terenie naszego miasta zauważyli na ulicy Traugutta dwóch mężczyzn, którzy przechodzą przez jezdnię pomimo czerwonego światła wyświetlanego dla pieszych.  Funkcjonariusze chcieli zatrzymać mężczyzn w związku z popełnionym wykroczeniem. Jeden z mężczyzn na widok patrolu zaczął uciekać i wtedy natychmiast ruszył za nim w pościg jeden z policjantów. Po chwili 46-latek został zatrzymany. Zarówno on, jak i jego 36-letni kolega za popełnione wykroczenie otrzymali mandaty.

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że mężczyzna, który uciekał przed policjantami jest poszukiwany za kradzież w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Trafił do policyjnej celi, a następnie zostanie przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe miesiące.

Justyna Leszczyńska