W sobotę przed północą doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Obaj kierowcy byli nietrzeźwi. 3 osoby trafiły do szpitala. Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed północą w miejscowości Dęba. Kierujący pojazdem marki Iveco, 23-letni obywatel Ukrainy zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z pojazdem marki mercedes, którym kierował 27-letni mężczyzna. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala – kierowca i pasażer Iveco oraz pasażer z mercedesa. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że obaj kierujący są nietrzeźwi. Badanie alkomatem wykazało u 23-latka blisko 2 promile alkoholu, natomiast 27-letni kierowca mercedesa miał ponad 2,5 promila.

Policjanci prowadzą postępowanie  w tej sprawie.

Justyna Leszczyńska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.