Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 51-letnia kobieta, która ugodziła nożem swojego konkubenta. Odpowie za usiłowanie zabójstwa.

Do zdarzenia doszło w Parku Leśniczówka w Radomiu. Kobieta ugodziła nożem w szyję swojego konkubenta, po czym zadzwoniła po pogotowie. 49-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala, a jego 51-letnia partnerka została zatrzymana. Oboje byli nietrzeźwi – badanie alkomatem wykazało po blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna po opatrzeniu rany wyszedł ze szpitala. Natomiast kobieta trafiła do policyjnej celi, a po wytrzeźwieniu została doprowadzona do prokuratury. Przedstawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa, a w sobotę sąd zdecydował o zastosowaniu wobec 51-latki tymczasowego aresztowania na czas 3 miesięcy.

Justyna Leszczyńska


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.